Temple Run 2

Temple Run 2 Windows Phone için

Tapınaktan tekrar koşmak

Temple Run 2 , aynı adı taşıyan sonsuz koşucu klasiğine İmangi Stüdyoları'nın devamı niteliğinde, bir arcade dizisine ikinci bir girişle ne yapılacağının harika bir örneğidir.

Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Bağımlılık yapan oyun
  • Geliştirilmiş grafikler ve efektler

DEZAVANTAJLAR

  • tekrarlayan

Çok iyi
8

Temple Run 2 , aynı adı taşıyan sonsuz koşucu klasiğine İmangi Stüdyoları'nın devamı niteliğinde, bir arcade dizisine ikinci bir girişle ne yapılacağının harika bir örneğidir.

Bu maymunları sırtımdan alamaz mıyım?

Tapınak Koşusu 2'de, yine Şeytan Şeytan Maymunları tarafından kovalanırken, tapınaktan çaldığın lanetli idolle kaçmayı denemelisin. Hala koşarken (elbette), zıplamak, kaymak ve dönerken uçurumlar, zip hatları, mayınlar ve ormanlar arasında gezinmek zorunda kalacaksınız.

Oyunda kazanılan paralarla satın alınabilecek power-ups ve unlockable içerikler var, ya da microtransactions ile para satın alabilirsiniz. Temple Run 2 gerçekten alımları zorlamıyor, ancak bir paket bozuk para satın alarak kolay yoldan çıkmak cazip geliyor.

Giriş algılama sorunları

Temple Run 2'deki kontroller aynıdır orijinal . Yatay olarak hareket ettirin ve paraları toplayın, zıplamak için yukarı kaydırın ve kaydırmak için aşağı kaydırın. Yönleri sola veya sağa değiştirmek için bu yönde kaydırın. Orijinali çaldıysanız, Temple Run 2'ye atlamak çok kolay.

Temple Run 2 ile bazı giriş algılama sorunları var. Bazen zıplayarak veya kaydırarak kayma yaparken, oyun kayıt olmadı ve bir ağaca veya duvara çarptı. Diğer zamanlarda, bir taraftarı yanlış kaydederdi ve kaybederdim. Bu, özellikle bir düzeye ilerlediğinizde sinir bozucu olabilir.

Daha büyük ve daha iyi

Orijinal iken tapınak koşusu Görselleri biraz durgun, Temple Run 2 daha yüksek kalitede grafik ve efektler ekliyor. Aşamalar daha büyük görünür ve hissedilir, artı ilerledikçe seviyelerde daha fazla çeşitlilik vardır.

Asla koşmayı bırakma

Temple Run'ı sevdiyseniz, Temple Run 2 tüm boş zamanlarınızı yiyecektir.

windows-phone-7 için Arcade en fazla indirilenler

Temple Run 2 hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×